2017 m. spalio 13 d.

Maži džiaugsmai

Visa savaitė buvo apsiniaukusi, bet nuotaika visai gera ;) Lietus keitė lietų, o mes su Eli vis kur nors keliavom! Labai džiaugiuosi šiuo etapu (kuris tikiuosi truks dar bent metus!) kai vaikas miega vėžime, o pati tuo tarpu galiu pailsėti.
Kai vaikščiodavau su Mii, man atrodė, kad be mašinos niekaip (kaip be mašinos iki parko pavažiuosi??? Kaip su draugėm iš Antakalnio susitiksi???). Na, o dabar... Į polikliniką? Eli nusnūs pakeliui, kam ta mašina :) Reikia iki centro palėkt - ok, kas man tie 6 kilometrai :) Draugė-mama paskambino, kad išėjo pasivaikščiot ir trūksta kompanijos - puiku, tuoj būsim, mum irgi trūksta kompanijos, norisi galvą pravėdinti - greitai iš pižamos į drabužius ir mauni 3 kilometrus iki draugių. Labai stebiuosi savimi kiek daug nueinu, kiek daug (tikrai DAUG) laiko praleidžiu lauke. 

Iš tiesų norėjau pakalbėti ne apie tai kiek daug nueinu, o kaip smagu ir gera vėl skirti daug laiko sau! Kai auginau pirmagimį, atrodė, kad visas laikas, visas dėmesys tik jam, kad viską darau tik dėl jo (tie patys pasivaikščiojimai ne man, o jo geram miegui). Dabar kai Mii jau daržely, o Eli tokio amžiaus kur padėjai - ten rasi, labai patogu ir smagu :) Niekas netampo už skverno "mama, maaama, mamaaaa!!!", nereikia vis per šoną žvilgčiot ar užsilipęs ant sofos krašto jis nenusisuks sprando ir t.t. Antradienį buvom svečiuose pas drauges Juste su Sofi. Eli su Sofi iš pradžių gulėjo savo gultukuose, paskui smagiai žaidė ir vienas kitą tyrinėjo ant kilimėlio, o mes su Juste galėjom pabendrauti. Jetau, kaip aš buvau pasiilgus bendravimo su drauge. Mes keturias (!!!) valandas šnekėjom. Apie viską! Ne tik apie vaikus, ne tik apie namus... Niekas nepertraukia, nebaisu pasidėti kavos puodelį ant staliuko... Atrodo tokie paprasti dalykai gali padaryti tokia laiminga! :)


Suprantu, kad toli gražu ne visom mamom taip yra. Suprantu, kad būna visokiu vaikų. Bet aš taip
džiaugiuosi, kad mūsų antrieji tokie fainučiai ir leidžia mums pabūti ne tik mamomis, bet ir moterimis, draugėmis! 

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą